1109x600.gifOdbierz darmowe wejście na Kongres Supply Chain i skorzystaj z wiedzy ekspertów w zakresie kształtowania i optymalizacji strategii logistyki transportu i łańcucha dostaw. Dowiedz się, co możesz zrobić aby zwiększyć efektywności załadunkową i rozładunkową swoich magazynów, uzyskać korzystniejsze stawki za transportowy, a przede wszystkim - zabezpieczyć je w trakcie spadku dostępności przewoźników. 


Banner-Piotr-&-Oliver--NO-SC-Logo.gif


O WYDARZENIU 

Kongres Supply Chain to efekt refleksji nad dziesięcioma edycjami jednego z największych wydarzeń dla praktyków logistyki w Polsce – Ogólnopolskiego Kongresu Magazynowania i Logistyki Modern Warehouse. Rozwój rynku i potrzeby przedsiębiorstw niejednokrotnie sprawiały, że jego formuła w ostatnich latach wykraczała zdecydowanie poza obszar związany z magazynowaniem. Stąd nowa propozycja – Kongres Supply Chain.

Więcej o wydarzeniu >>

JAK UZYSKAĆ DARMOWE WEJŚCIE NA KONGRES SUPPLY CHAIN? 

Wystarczy wypełnić formularz, podając odpowiednie dane. W ciągu najbliższych 24 godzin skontaktujemy się z Tobą w celu przekazania szczegółowych informacji. 

INFORMACJE O ORGANIZATORZE

Organizatorem jest firma Forum Media Polska Sp. z o.o., należąca do Forum Media Groupmiędzynarodowej firmy medialnej z siedzibą w pobliżu Monachium (Niemcy) z wiodącymi, profesjonalnymi wydawnictwami rozmieszczonymi na całym świecie. W 2016 firma uzyskała obrót w wysokości 94 milionów euro, zatrudniając ponad 1,000 pracowników w Europie, Azji, Ameryce Północnej i Australii.

Forum Media Polska Sp. z o.o jest wydawcą magazynu "Logistyka a Jakość". Autorami publikacji są uznane autorytety, eksperci wybranych dziedzin oraz praktycy-specjaliści. Dzięki ich doświadczeniu tworzone i aktualizowane są na bieżąco narzędzia, użyteczne oprogramowanie wspierające działania użytkowników i inne publikacje dla specjalistów, kadry kierowniczej i organów administracji oraz dla osób, którym zależy na podnoszeniu swoich kwalifikacji zawodowych.


Darmowe wejście na wydarzenie przeznaczone jest dla firm produkcyjnych i sieci handlowych, niekorzystających z produktów Transporeon Group.